4ο ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Π.Α.Σ. ΓΑΛΑΤΣΙ 2015

pasxa-2015-galatsiTο πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων έχουν ως εξής:

 

Γήπεδο 11Χ11

 

Τρίτη 14/04/15  

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

 
   

JUNIORS

 

 

Έναρξη

Αγώνες Ομίλων

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Σκορ

         

08:40

Β3-Β4

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 

 FOOTBALL CLUB 55 8-0

09:50

Β1-Β2

Γ.Σ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 0-1

11:00

Α3-Α4

 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1-3 

12:10

Α1-Α2

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2-0 

13:20

Β2-Β1

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 2-1 

14:30

Α2-Α1

 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2-1 

15:40

Α4-Α3

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 

0-2 

16:50

Β4-Β3

ΠΑΤΗΣΙΑ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ.

4-3 

18:00

Α1-Α2

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 

4-0 

18:00

Β1-Β3

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΟΡΩΝΙΔΑ 

6-0 

19:00

Α4-Α3

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. 

2-2 

19:00

Β4-Β2

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

Α.Ε.Κ 

4-2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
         
Τετάρτη

15/04/15

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

 
   

JUNIORS

 

 

Έναρξη

Αγώνες Ομίλων

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Σκορ

         

08:40

Α2-Α4

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 5-0

09:50

Β2-Β4

 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

 FOOTBALL CLUB 55 3-1

11:00

Β1-Β3

 Γ.Σ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-4

12:10

Α1-Α3

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. 1-0

13:20

Β1-Β3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. 3-1

14:30

Α1-Α3

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 

 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2-1

15:40

Α2-Α4

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. 

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5-1

16:50

Β2-Β4

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 

 ΠΑΤΗΣΙΑ 4-0

18:00

Α3-Α1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 

0-2

18:00

Α4-Α2

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 

2-0

19:00

Β1-Β2

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Α.Ε.Κ 

2-0

19:00

Β3-Β4

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

0-5

 

 

 

 

 

 

Πέμπτη

16/04/14

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

 
   

JUNIORS

 

 

Έναρξη

Αγώνες Ομίλων

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Σκορ

         

08:40

Β3-Β2

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

1-0 

09:50

Β1-Β4

 Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

FOOTBALL CLUB 55 

5-0

11:00

Α3-Α2

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. 

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 

2-0 

12:10

Α1-Α4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 

1-0 

13:20

Β2-Β3

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. 

4-3 

14:30

Β4-Β1

ΠΑΤΗΣΙΑ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

1-2 

15:40

Α4-Α1

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 

2-3 

16:50

Α2-Α3

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. 

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 

3-1

18:00

Α3-Α2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. 

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 

5-1

18:00

Β4-Β1

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 

2-1

19:00

Α4-Α1

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 

1-3

19:00

Β3-Β2

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ

Α.Ε.Κ 

0-4
          

 

 

 

 

     

 

 

 
         
Παρασκευή 17/04/15  

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

 
   

JUNIORS

   

Έναρξη

Αγώνες Ομίλων

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Σκορ

08:40

4Α-4Β

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ  FOOTBALL CLUB 55 1-0

09:35

3Α-3Β

 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  2-1 

10:30

4Α-4Β

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ.   2-1 

11:25

3Α-3Β

 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΤΗΣΙΑ   2-0 

12:20

2Α-2Β

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  0-3 

13:35

2Α-2Β

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 3-1

14:50

1Α-1Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 4-0 

16:05

1Α-1Β

 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ  2-1 

17:20

4Α-4Β

 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ  0-3 

17:20

3Α-3Β

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΕΚ  0-0

18:15

2Α-2Β

 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  2-0

18:15

1Α-1Β

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ  

    2-1

19:30-20:30 Τελετή λήξης στο ανοικτό γήπεδο ποδοσφαίρου Γαλατσίου

 

                                                    Γήπεδο 7Χ7

 

Τρίτη 14/04/15

 

JUNIORS

PROJUNIORS A΄

 
   

MINI

   

Έναρξη

Αγώνες Ομίλων

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Σκορ

         

11:30

Α2-Α1 junior

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 

ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ Α.Α 

2-1

12:20

Β3-Β4 junior

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ Α

1-1 
     13:10

Α3-Α4 junior

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Β

ΚΟΡΩΝΙΔΑ 

6-2

14:00

Β2-Β1 junior

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α 

ΑΘΗΝΑΙΔΑ 

2-3

14:50

Α2-Α1 projunior

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Β

 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

0-5

15:40

Β2-Β3 projunior

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α

ΚΟΡΩΝΙΔΑ 

3-1

16:30

Α3-Α4 projunior

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  

ΑΘΗΝΑΙΔΑ 

1-0

17:20

ΒΙ-Β2 mini

 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.

 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.

0-8

18:10

Β1-Β4 projunior

 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 FOOTBALL CLUB 55

1-5

19:00

Α1-Α2 mini

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 

Ο.Σ.Φ.Π ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ 

5-4
     19:50

Α3-Α4 mini

ΑΘΗΝΑΙΔΑ  

ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

3-6
     20:40

Β3-Β4 mini

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  

ΚΟΡΩΝΙΔΑ 

1-2
         

Τετάρτη 15/04/15

 

JUNIORS

PROJUNIORS

 
   

MINI

   

Έναρξη

Αγώνες Ομίλων

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Σκορ

         

11:30

Α1-Α4 junior

ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΑ 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ 

10-0

12:20

Β4-Β1 junior

 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ Α

ΑΘΗΝΑΙΔΑ 

0-9

13:10

Β3-Β2 junior

 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α 

0-3

14:00

Α2-Α3 junior

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Β 

6-2

14:50

Α4-Α1 projunior

ΑΘΗΝΑΙΔΑ 

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 

0-3

15:40

Β4-Β3 projunior

FOOTBALL CLUB 55 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ 

3-6

16:30

Α2-Α3 projunior

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Β 

 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

4-4

17:20

Β2-Β4 mini

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. 

 ΚΟΡΩΝΙΔΑ

11-1

18:10

Β1-Β2 projunior

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α

1-5

19:00

Β1-Β3 mini

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 

 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

1-4
     19:50

A2-A4 mini

Ο.Σ.Φ.Π ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ 

 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2-4
     20:40

Α1-Α3 mini

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 

 ΑΘΗΝΑΙΔΑ

4-3

 

Πέμπτη

16/04/15

   JUNIORS  PROJUNIORS  
MINI
         

Έναρξη

Αγώνες Ομίλων

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Σκορ

         

11:30

Α1-Α3 junior

ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΑ 

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Β 

5-0

12:20

Β2-Β4 junior

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α

ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ Α 

4-0

13:10

Α4-Α2 junior

ΚΟΡΩΝΙΔΑ 

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 

0-7

14:00

Β1-Β3 junior

ΑΘΗΝΑΙΔΑ 

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 

3-1

14:50

Α2-Α4 projunior

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Β 

ΑΘΗΝΑΙΔΑ 

4-2

15:40

Β2-Β4 projunior

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α 

FOOTBALL CLUB 55 

4-1

16:30

Α3-Α1 projunior

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 

2-5

17:20

Α1-Α4 mini

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 

ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

2-3

18:10

Β1-Β3 projunior

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ 

3-2

19:00

Β1-Β4 mini

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. 

ΚΟΡΩΝΙΔΑ 

2-3
     19:50

Β2-Β3 mini

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. 

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  

6-3
     20:40

A3-A2 mini

ΑΘΗΝΑΙΔΑ 

Ο.Σ.Φ.Π ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ 

1-1
         

Παρασκευή 17/04/15

       
         

Έναρξη

Αγώνες Ομίλων

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Σκορ

09:00

4Α-4Β junior

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ Α  0-1 

09:50

3Α-3Β junior

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Β ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-4 

10:40

2Α-2Β junior

ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΑ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α  4-1 

11:30

4Α-4Β projunior

 ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  1-4 

12:20

3Α-3Β projunior

 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ FOOTBALL CLUB 55  1-5 

13:10

2Α-2Β projunior

 ΚΡΟΝΟΣ ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2-3 

14:00

4Α-4Β mini

ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ 6-0

14:50

3Α-3Β mini

ΟΣΦΠ ΛΑΜΠΙΝΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2-0 

15:40

2Α-2Β mini

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3-2 

16:30

1Α-1Β mini

 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. 3-6 

17:20

1Α-1Β projunior

 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ.  ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α 4-1

18:10

1Α-2Β junior

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ. ΑΘΗΝΑΪΔΑ  1-0

19:30-20:30 Τελετή λήξης στο ανοικτό γήπεδο ποδοσφαίρου Γαλατσίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.