ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ.

a-omada-2016-2017

Σπουδαία νίκη για το ανδρικό τμήμα του συλλόγου μας που

επικράτησε 1-0 της αξιόμαχης Κοψαχείλας στο γήπεδο της Νέας Ιωνίας. Ο ΠΑΣ αποδίδοντας εξαιρετικό ποδόσφαιρο στην μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ στο 45′ λεπτό με κεραυνό του Βασίλη Σιάνη από το ύψος της μεγάλης περιοχής. Το σκορ μάλιστα θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερο αφού ο ΠΑΣ έχασε αρκετές ευκαιρίες με σπουδαιότερες αυτή του 65′ λεπτού όπου σε εκτέλεση πέναλτι του Σιάνη απέκρουσε ο αντίπαλος τερματοφύλακα και του 85′ λεπτού όταν ο Κρέζιας σε τετ-α-τετ με τον τερματοφύλακα έστειλε την μπάλα αουτ.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ (Θοδωρής Κουτσουδάκης) Φραγκουλόπουλος, Βαμβακάρης, Ευαγγέλου, Μπαμπότση, Κόσκινας, Μπιλο, Θεοδωρακάτος(90′ Παπαδόπουλος), Λαμπρινάκος, Μπίντζος, Σιάνη, Κυριλλίδης (34′ Θεοχάρης-72′ Κρέζιας)