Απόδραση με διπλό και από την Κηφισιά για τους Παμπαίδες του Π.Α.Σ

16507566_10211462800141405_1846515943_n16521958_1418936098125869_539452943_n

Σε ένα ακόμα εκτός έδρας παιχνίδι με αντίπαλο την Κηφισιά, η Κ13 νίκησε με 1-0 και διατηρήθηκε στη κορυφή του πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ.Α . Όλα έδειχναν από την αρχή πως θα ήταν ένα ντέρμπι,από δύο πολύ καλές ομάδες, που θα κρινόταν στις λεπτομέρειες. Η ομάδα μας ευτύχισε με απευθείας φάουλ του Τυλιγάδα να προηγηθεί στο α’ ημίχρονο. Στο β’ ημίχρονο η ομάδα μας οπισθοχώρησε προσπαθώντας να χτυπήσει στις αντεπιθέσεις και  παρά την ασφυκτική πίεση του γηπεδούχου, το σκόρ δεν άλλαξε ως το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή. Γεμάτοι αυτοπεποίθηση αλλά με χαμηλά το κεφάλι και ξέροντας όλοι πως η ομάδα έχει πολλά περιθώρια περαιτέρω βελτίωσης, το μέλλον ανήκει σε αυτά τα παιδιά.

Η σύνθεση (ΑΝΤΩΝΙΟΥ) : Μανιατόπουλος, Ντρουρης, Πλεσσέας, Μπαιράμι, Ντότσε, Τυλιγάδας, Τουλούμης Αν, Κάκκος, Κιάφα, Ψυλλάκης, Τουλούμης Απ στο β’ ημίχρονο έπαιξαν και οι Τσιλιβαράκος, Σφακιανάκης, Κοντούλης