Πασχαλινό Τουρνουά: Πρόγραμμα Πέμπτης (5/4) – Αποτελέσματα Τετάρτης

Τα αποτελέσματα της Τετάρτης 4 Απριλίου και το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης του 6ου ΠΑΣΧΑΛΙΝΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ:

ΓΗΠΕΔΟ 11×11

Τετάρτη

4/04/18

         
Έναρξη-Λήξη

Α΄ Ημιχρόνου 

Ημίχρονο Έναρξη- Λήξη

Β΄ Ημιχρόνου

Κενό μεταξύ αγώνων Χρόνος ανά κατηγορία Αγώνες Ομίλων Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
08:45-09:15 09:15-09:20 09:20-09:50 09:50-09.55 Παιδικό          2Χ30 Β3-Β4 ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 5-0
09.55-10:25 10:25-10:30 10:30-11:00 11:00-11:05 Παιδικό          2Χ30 Β1-Β2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (2004) ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡ 2-1
11:05-11:35 11:35-11:40 11:40-12:10 12:10-12:15 Παιδικό          2Χ30 Α1-Α2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (2003) ΑΘΗΝΑΙΣ 2-0
12:15-12:45 12:45-12:50 12:50-13:20 13:20-13:25 Παιδικό          2Χ30 Α3-Α4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1-0
13:25-13:55 13:55-14:00 14:00-14:30 14:30-14:35 Παμπαιδικό    2Χ30 Α3-Α4 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 3-1
14:35-15:05 15:05-15:10 15:10-15:40 15:40-15:45 Παμπαιδικό    2Χ30 Α1-Α2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (2005) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-1
15:45-16:15 16:15-16:20 16:20-16:50 16:50-16:55 Παμπαιδικό    2Χ30 Β1-Β2 ΠΑΕ ΑΕΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (2006) 2-1
16:55-17:25 17:25-17:30 17:30-18:00 18:00-18:05 Παμπαιδικό    2Χ30 Β3-Β4 ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3-0
18:30-18:55 18:55-19:00 19:00-19:25 19:25-19:30 Τζούνιορ       2Χ25 Α3-Α4 ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3-0
18:30-18:55 18:55-19:00 19:00-19:25 19:25-19:30 Τζούνιορ       2Χ25 Α1-Α2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (2007) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ. (ΑΣΠΡΟΙ) 0-0
19:30-19:55 19:55-20:00 20:00-20:25 20:25-20:30 Τζούνιορ       2Χ25 Β1-Β2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (2008) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2-2
19:30-19:55 19:55-20:00 20:00-20:25 20:25-20:30 Τζούνιορ       2Χ25 Β3-Β4 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΛΙΒΟΡΝΟ 4-1
20:30-20:55 20:55-21:00 21:00-21:25 Τζούνιορ       2Χ25 Γ1-Γ2 ΠΑΝ/ΝΙΟΣ ΚΑΙΣ. (ΜΩΒ) ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 1-6
20:30-20:55 20:55-21:00 21:00-21:25 Τζούνιορ       2Χ25 Γ3-Γ4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2-2
Πέμπτη 5/04/15
Έναρξη-Λήξη

Α΄ Ημιχρόνου 

Ημίχρονο Έναρξη- Λήξη

Β΄ Ημιχρόνου

Κενό μεταξύ αγώνων Χρόνος ανά κατηγορία Αγώνες Ομίλων Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
08:30-08:55 08:55-09:00 09:00-09:25 09:25-09:30 Παιδικό            2Χ25 Α4-Β4 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΘΗΝΑΙΣ
09:30-09:55 09:55-10:00 10:00-10:25 10:25-10:30 Παιδικό            2Χ25 Α3-Β3 ΚΗΦΙΣΙΑ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
10:30-10:50 10:50-10:55 10:55-11:15 11:15-11:20 Παμπαιδικό      2Χ20 Α4-Β4 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2006
11:20-11:40 11:40-11:45 11:45-12:05 12:05-12:10 Παμπαιδικό      2Χ20 Α3-Β3 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΟΡΩΝΙΔΑ
12:10-12:40 12:40-12:45 12:45-13:15 13:15-13:25 Παιδικό            2Χ30 Α2-Β2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2003 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
13:25-13:55 13:55-14:00 14:00-14:30 14:30-14:40 Παμπαιδικό      2Χ30 Α2-Β2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2005 ΚΗΦΙΣΙΑ
14:40-15:10 15:10-15:15 15:15-15:45 15:45-15:55 Παμπαιδικό    2Χ30 Α1-Β1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΕΚ
15:55-16:25 16:25-16:30 16:30-17:00 17:00-17:10 Παιδικό            2Χ30 Α1-Β1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2004
17:10-17:30 17:30-17:35 17:35-17:55 17:55-18:05 Τζούνιορ          2Χ20 Θ9-θ10 ΛΙΒΟΡΝΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ ΜΩΒ
17:10-17:30 17:30-17:35 17:35-17:55 17:55-18:05 Τζούνιορ          2Χ20 Θ7-Θ8 ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ ΑΣΠΡΟΙ
18:05-18:25 18:25-18:30 18:30-18:50 18:50-19:00 Τζούνιορ         2Χ20 Θ5-Θ6 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2008
18:05-18:25 18:25-18:30 18:30-18:50 19:00-19:00 Τζούνιορ         2Χ20 ΜΤελικος ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
19:00-19:25 19:25-19:30 19:30-19:55   Τζούνιορ         2Χ25 Τελικος 2 ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2007
19:00-19:25 19:25-19:30 19:30-19:55   Τζούνιορ         2Χ25 Τελικός 1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
20:00 Τελετή λήξης στον αγωνιστικό χώρο γηπέδου Γαλατσίου

Γήπεδο 7Χ7

Τετάρτη

4/04/18

         
Έναρξη-Λήξη

Α΄ Ημιχρόνου 

Ημίχρονο Έναρξη- Λήξη

Β΄ Ημιχρόνου

Κενό μεταξύ αγώνων Χρόνος ανά κατηγορία Αγώνες Ομίλων Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
   
12:30-12:55 12:55-13:00 13:00-13:25 13:25-13:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Β1-Β2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (2010) ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 7-2
13:30-13:55 13:55-14:00 14:00-14:25 14:25-14:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Α1-Α2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (2009) ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3 2-5
14:30-14:55 14:55-15:00 15:00-15:25 15:25-15:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Γ1-Γ2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ 3-2
15:30-15:55 15:55-16:00 16:00-16:25 16:25-16:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Β3-Β4 ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 2-5
16:30-16:55 16:55-17:00 17:00-17:25 17:25-17:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Γ3-Γ4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 6-3
   17:30-17:55 17:55-18:00 18:00-18:25 18:25:18:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Α3-Α4 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 7-2
   18:30-18:50 18:50-18:55 18:55-19:15 19:15-19:20 Αστεράκια        2Χ20 Α2-Α3 ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 0-5
   19:20-19:40 19:40-19:45 19:45-20:05 20:05-20:10 Αστεράκια        2Χ20 Β2-Β3 ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1-3
20:10-20:30 20:30-20:35 20:35-20:55 Αστεράκια       2Χ20 Α1-Β1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
   
Πέμπτη  5/04/18        
Έναρξη-Λήξη

Α΄ Ημιχρόνου 

Ημίχρονο Έναρξη- Λήξη

Β΄ Ημιχρόνου

Κενό μεταξύ αγώνων Χρόνος ανά κατηγορία Αγώνες Ομίλων Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος Σκορ
11:30-11:55 11:55-12:00 12:00-12:25 12:25-12:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Θ9-Θ10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2009 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 3
12:30-12:55 12:55-13:00 13:00-13:25 13:25-13:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Θ7-Θ8 ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡ
13:30-13:55 13:55-14:00 14:00-14:25 14:25-14:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Θ5-Θ6 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2
14:30-14:55 14:55-15:00 15:00-15:25 15:25-15:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Μ. Τελικός ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2
15:30-15:55 15:55-16:00 16:00-16:25 16:25-16:30 Προτζούνιορ       2Χ25 Τελικός 2 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1
   16:30-16:50 16:50-16:55 16:55-17:15 17:15:17:20 Αστεράκια        2Χ20 Θ5-Θ6 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ
   17:20-17:40 17:40-17:45 17:45-18:05 18:05-18:10 Αστεράκια        2Χ20 Θ3-Θ4 ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1
   18:10-18:30 18:30-18:35 18:35-18:55 18:55-19:00 Αστεράκια        2Χ20 Θ1-Θ2 ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
19:00-19:25 19:25-19:30 19:30-19:55 Προτζούνιορ       2Χ25 Τελικός 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2010 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
20:00  Τελετή λήξης στον αγωνιστικό χώρο γηπέδου Γαλατσίου

This article has 1 Comment

  1. Καλημέρα σας
    Πολλά θερμά συγχαρητήρια στον ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ και σε όλους τους φορείς που βοήθησαν να πραγματοποιηθεί αυτή η εκδήλωση. Εύχομαι να καθιερωθεί και να γίνεται σε ετήσια βάση. Θα ήθελα να μου επιτρέψετε να εκφράσω όμως κάποια «παράπονα»: σύμφωνα με τους κανονισμούς του τουρνουά, οι ομάδες θα πρέπει να έχουν πρωτότυπα δελτία ή φωτογραφική απόδειξη ταυτοπροσωπίας. Ερώτηση: τηρήθηκε αυτός ο κανονισμός? ποιος έλεγχε? και για να απαντήσω, ΚΑΝΕΙΣ. Αποτέλεσμα, κατηγορία Προτζούνιορ με δηλωμένες 2 ομάδες, κατέβηκε στους δύο αγώνες (Μ. Τρίτη και Μ. Τετάρτη) με τα ίδια παιδάκια και μάλιστα με μεγαλύτερα από το όριο ηλικίας. Ευτυχώς δεν είχαμε κάποιο σοβαρό ατύχημα (τι νομίζετε πως θα συμβεί αν κάποιο παιδάκι 2ας δημοτικού «φάει» σουτ στο πρόσωπο από παιδάκι 4ης???) … Δυστυχώς το «ευ αγωνίζεστε» έχει αντικατασταθεί από το ανήθικο «ο σκοπός αγιάζει τα μέσα»… Πιστεύω – και πάλι προσωπική γνώμη – πως για να καθιερωθεί και να πάρει την διάσταση που του αξίζει, το τουρνουά πρέπει να «προστατευτεί» από τους ίδιους τους διοργανωτές. Καλύτερα 10 ομάδες «καθαρές» παρά 15 «όρι νά ‘ναι»…
    Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που μου διαθέσατε

    Με εκτίμηση

    Γραμμένος Μανώλης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.