ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ CUP 2019 – ΒΟΛΟΣ Κ12(Β)

Α’ ΦΑΣΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

A/A ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΕΣ   ΝΙΚΕΣ  ΗΤΤΕΣ    ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ   ΓΥ ΓΚ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β.
2 ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ
3 ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ
4 ΘΗΣΕΑΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΤ 26/6 17:30 OLIMPICO
ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ ΘΗΣΕΑΣ ΤΕΤ 26/6 17:30 OLIMPICO

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ ΠΕΜ 27/6 10:30 OLIMPICO
ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΜ 27/6 10:30 OLIMPICO

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΜ_27/6 18:30 OLIMPICO
ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΜ_27/6 18:30 OLIMPICO

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

A/A ΟΜΑΔΑ    ΑΓΩΝΕΣ   ΝΙΚΕΣ  ΗΤΤΕΣ    ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ   ΓΥ ΓΚ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΓΙΑ_ΑΝΝΑ
2 ΕΘΝΙΚΟΣ_1
3 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ_2
4 ΑΡΙΣΤΕΑ_ΑΡΓΟΥΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ
ΑΓΙΑ_ΑΝΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ_1 ΤΕΤ 26/6 18:15 OLIMPICO
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ_2 ΑΡΙΣΤΕΑ_ΑΡΓΟΥΣ ΤΕΤ 26/6 18:15 OLIMPICO

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ
ΑΓΙΑ_ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ_2 ΠΕΜ_27/6 9:45 OLIMPICO
ΕΘΝΙΚΟΣ_1 ΑΡΙΣΤΕΑ_ΑΡΓΟΥΣ ΠΕΜ_27/6 9:45 OLIMPICO

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ
ΑΓΙΑ_ΑΝΝΑ ΑΡΙΣΤΕΑ_ΑΡΓΟΥΣ ΠΕΜ_27/6 20:00 OLIMPICO
ΕΘΝΙΚΟΣ_1 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ_2 ΠΕΜ_27/6 20:00 OLIMPICO

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

A/A ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΕΣ   ΝΙΚΕΣ  ΗΤΤΕΣ    ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ   ΓΥ ΓΚ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ_ΣΜ
3 ΕΘΝΙΚΟΣ_2
4 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ_1

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ_ΣΜ ΤΕΤ 26/6 19:00 OLIMPICO
ΕΘΝΙΚΟΣ_2 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ_1 ΤΕΤ 26/6 19:00 OLIMPICO

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ_2 ΠΕΜ 27/6 9:00 OLIMPICO
ΑΠΟΛΛΩΝ_ΣΜ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ_1 ΠΕΜ 27/6 9:00 OLIMPICO

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ_1 ΠΕΜ_27/6 19:15 OLIMPICO
ΑΠΟΛΛΩΝ_ΣΜ ΕΘΝΙΚΟΣ_2 ΠΕΜ_27/6 19:15 OLIMPICO

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Α1-Β1-Γ1 (3Χ25′) ΠΑΡ 28/6

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.