ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΤΗΣΙΑΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

26/06/2019

Παρακαλούνται όλοι όσοι αγαπούν την ομάδα και έχουν βιώσει αξέχαστες και όμορφες στιγμές στο παρελθόν, είτε με την ομάδα της Αθλητικής Ένωσης Γαλατσίου, είτε με την ομάδα του Αθλητικού Ομίλου Γαλατσίου, είτε με την ομάδα του Π.Α.Σ. ΓΑΛΑΤΣΙ, που συστάθηκε πριν 15 χρόνια από την συγχώνευση των δύο προηγούμενων ομάδων, να δώσουν το παρόν στην Γενική Συνέλευση, που αποτελεί την κορυφαία διαδικασία του συλλόγου και σηματοδοτεί την πορεία για ένα…

Read More >>

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ CUP 2019 K16 (B)

26/06/2019

Α’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ   A/A ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΕΣ   ΝΙΚΕΣ  ΗΤΤΕΣ    ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ   ΓΥ ΓΚ ΒΑΘΜΟΙ 1 ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΑΡΙΣΤΕΑ_ΑΡΓΟΥΣ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 2 4 ΑΙΜΟΣ_ΠΕΤΡ_1 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΡΙΣΤΕΑ_ΑΡΓΟΥΣ ΤΕΤ 26/6 18:00 ΕΑΚ ΑΠΟΛΛΩΝ_ΣΜ_2 ΑΙΜΟΣ_ΠΕΤΡ_1 ΤΕΤ 26/6 19:30 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΠΟΛΛΩΝ_ΣΜ_2 ΠΕΜ 27/6 11:15 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΑ_ΑΡΓΟΥΣ ΑΙΜΟΣ_ΠΕΤΡ_1 ΠΕΜ 27/6 10:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ…

Read More >>

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ CUP 2019 K14(B)

26/06/2019

Α’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ A/A ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΕΣ   ΝΙΚΕΣ  ΗΤΤΕΣ    ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ   ΓΥ ΓΚ ΒΑΘΜΟΙ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β. 2 ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ_2 3 ΕΘΝΙΚΟΣ_3 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_ΑΙΓ_1 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β. ΕΘΝΙΚΟΣ_3 ΤΕΤ 26/6 18:15 Β.ΕΑΚ ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ_2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_ΑΙΓ_1 ΤΕΤ 26/6 18:15 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β. ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ_2 ΠΕΜ 27/6 11:15 Β.ΕΑΚ ΕΘΝΙΚΟΣ_3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_ΑΙΓ_1 ΠΕΜ 27/6 8:30 Β.ΕΑΚ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ…

Read More >>

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ CUP 2019 – ΒΟΛΟΣ Κ12(Β)

26/06/2019

Α’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ A/A ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΕΣ   ΝΙΚΕΣ  ΗΤΤΕΣ    ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ   ΓΥ ΓΚ ΒΑΘΜΟΙ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β. 2 ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ 3 ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ 4 ΘΗΣΕΑΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΤ 26/6 17:30 OLIMPICO ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ ΘΗΣΕΑΣ ΤΕΤ 26/6 17:30 OLIMPICO 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ ΠΕΜ 27/6 10:30 OLIMPICO ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΜ 27/6 10:30 OLIMPICO 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ…

Read More >>

7ο ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ GALATSI GOLDEN CUP 2019

18/03/2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ GALATSI GOLDEN CUP 2019   Με χαρά σας ανακοινώνουμε την διοργάνωση του καθιερωμένου ΠΑΣΧΑΛΙΝΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ του συλλόγου μας , GALATSI GOLDEN CUP  για 7η συνεχόμενη χρονιά.

Read More >>

ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 26-27/1/2019

24/01/2019

Παρακαλούμε κάντε κλικ στον αγώνα που σας ενδιαφέρει για να δείτε λεπτομέρειες. Για περισσότερες πληροφορίες και για την ώρα συγκέντρωσης του κάθε τμήματος θα σας ενημερώσουν οι προπονητές σας.

Read More >>

ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 19-20/1/2019

17/01/2019

*ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ- ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1: ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΑ: 16:45 & ΗΜΕΡΑ: 19/1/2019 / ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL( AMAΣΙΟΥ 9, ΑΘΗΝΑ, 11143) *ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ- ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2: ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL( AMAΣΙΟΥ 9, ΑΘΗΝΑ, 11143) *ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ- ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3: ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΑ: 13:00 & ΗΜΕΡΑ: 20/1/2019 / ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL( AMAΣΙΟΥ 9, ΑΘΗΝΑ, 11143) *MINI 2 : ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.   Παρακαλούμε κάντε κλικ στον αγώνα που σας ενδιαφέρει για…

Read More >>

ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 12-13/1/2019

10/01/2019

*ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2- ΔΟΥΡΕΙΟΣ // 12.1.2019-17:00 // ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΙΝΙ CLUB- SOCCERLINK *ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3- ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ // 13.1.2019-13:00 // ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-SOCCERLINK *ΜΙΝΙ 1- Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ //12.1.2019-18:00 // ΠΑΤΗΣΙΑ MINI CLUB- SOCCERLINK Παρακαλούμε κάντε κλικ στον αγώνα που σας ενδιαφέρει για να δείτε λεπτομέρειες.

Read More >>