Ειδησεις

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Από την ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2014 κοι για όλο τον μήνα ΟΚΤΩΒΡΙΟ οι εγγραφές στην Ποδοσφαιρική Ακαδημία του ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ, η παραλαβή αθλητικού υλικού κ.λπ., θα γίνονται κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ από 6 - 9 μ.μ. στα γραφεία του συλλόγου Εσπερίδων 7 (από Λεωφ. Βέικου 49-51). Τηλέφωνο επικοινωνίας 2102910071.

Διαφήμιση

Διαφήμιση

Βαθμολογια

2014-2015

 

Ομάδα                                 Βαθμοί 
1. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ                      3 
2. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ                       3 
3. ΠΑΓΚΡΑΤΙ                          3 
4. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ                3 
5. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ              3 
6. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ      1 
7. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ                     1 
8. ΑΘΗΝΑΪΔΑ                        1 
9. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.                1 
10. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ           0 
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ        0 
13. ΠΛΑΤΩΝ                           0
14. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ                     0 

Διαφήμιση
Διαφήμιση
Πρόγραμμα αγώνων 18/19-10-2014 Εκτύπωση E-mail

 

Ομάδα Ημ/μηνία

Ώρα

έναρξης

Γήπεδο
Αγώνα
Αντίπαλος

    Ώρα

Συγκ/σης

     Τόπος   Συγκ/σης

Σκορ
ΑΝΔΡΩΝ

 ΣΑΒΒΑΤΟ  18/10/2014

16:00 

 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

 ΠΑΓΚΡΑΤΙ   

 14:30 ΓΑΛΑΤΣΙ   5-0
ΕΦΗΒΟΙ (Α)

 ΣΑΒΒΑΤΟ

18/10/2014

09:00   ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ  8:00 ΓΑΛΑΤΣΙ  2-2 
ΕΦΗΒΟΙ (Β)

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014ΚΔ

10:15 ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ 09:00 ΓΑΛΑΤΣΙ 2-4
ΠΑΙΔΙΚΟ(Α)

 ΣΑΒΒΑΤΟ  18/10/2014

10:30 

 ΠΕΥΚΗΣ

ΠΕΥΚΗ

09:00 ΓΑΛΑΤΣΙ   0-0
ΠΑΙΔΙΚΟ(Β)

 ΣΑΒΒΑΤΟ

18/10/2014

15:00 

ΑΧΙΛΛΕΑ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

13:45

  ΓΑΛΑΤΣΙ

1-3 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ(Α)

  ΣΑΒΒΑΤΟ

  18/10/14 

18:30 

 ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

17:15 ΓΑΛΑΤΣΙ  10-1
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (Β)

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/10/14 

19:15 

 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 18:30 ΓΑΛΑΤΣΙ  0-1 
JUNIORS(Α)

 ΣΑΒΒΑΤΟ

18/10/14

12:00 

Α.F.C

ΧΑΛΑΝΔΡΙ 

ΑΓ.ΘΩΜΑΣ  11:15 ΓΑΛΑΤΣΙ  1-1 
JUNIORS(Β)

 ΚΥΡΙΑΚΗ

19/10/14

09:00  ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ  08:15 ΓΑΛΑΤΣΙ   1-0
JUNIORS(Γ)

 ΚΥΡΙΑΚΗ

19/10/14

10:00  ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  Ο9:30

 ΓΑΛΑΤΣΙ

 0-5

PRO-JUNIORS 1 (06)

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/14

 10:00 Ν.ΙΩΝΙΑ  ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  09:30  ΓΑΛΑΤΣΙ  5-2

PRO-JUNIORS 2 (06) 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/14

12:00  ΑΧΙΛΛΕΑ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  11:00 ΓΑΛΑΤΣΙ   2-3
PRO-JUNIORS 1 (07)

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/14

10:00  ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  11:30 ΓΑΛΑΤΣΙ  0-2 
PRO-JUNIORS 2 (07)

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/14

11:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  12:30 ΓΑΛΑΤΣΙ   1-7
ΜΙΝΙ (Α) 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/14

12:00 

 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 11:45

 ΓΑΛΑΤΣΙ

 3-3
ΜΙΝΙ (Β)

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/14

13:00

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ

12:45

ΓΑΛΑΤΣΙ

3-2