• ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΤΗΣΙΑΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ
  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ CUP 2019 K16 (B)
  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ CUP 2019 K14(B)
  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ CUP 2019 – ΒΟΛΟΣ Κ12(Β)
  • ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΗΜΕΡΑΣ “GOLDEN CUP 2019”

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ CUP 2019 K14(B)

Α’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ A/A ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΕΣ   ΝΙΚΕΣ  ΗΤΤΕΣ    ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ   ΓΥ ΓΚ ΒΑΘΜΟΙ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β. 2 ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ_2 3 ΕΘΝΙΚΟΣ_3 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_ΑΙΓ_1 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β. ΕΘΝΙΚΟΣ_3 ΤΕΤ 26/6 18:15 Β.ΕΑΚ ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ_2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_ΑΙΓ_1 ΤΕΤ 26/6 18:15 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β. ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ_2 ΠΕΜ 27/6 11:15 Β.ΕΑΚ ΕΘΝΙΚΟΣ_3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_ΑΙΓ_1 ΠΕΜ 27/6 8:30 Β.ΕΑΚ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ…

Read More >>

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΙΣΚΥΡΟΣ CUP 2019 – ΒΟΛΟΣ Κ12(Β)

Α’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ A/A ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΕΣ   ΝΙΚΕΣ  ΗΤΤΕΣ    ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ   ΓΥ ΓΚ ΒΑΘΜΟΙ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β. 2 ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ 3 ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ 4 ΘΗΣΕΑΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΤ 26/6 17:30 OLIMPICO ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ ΘΗΣΕΑΣ ΤΕΤ 26/6 17:30 OLIMPICO 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ_Β ΑΕΤΟΣ_ΚΟΡΥΔ ΠΕΜ 27/6 10:30 OLIMPICO ΠΑΣ_ΓΑΛΑΤΣΙ ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΜ 27/6 10:30 OLIMPICO 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜ ΩΡΑ ΓΗΠ ΑΠΟ…

Read More >>

Με μεγάλη επιτυχία η τελετή λήξης της Ακαδημίας μας!

Με μεγάλη επιτυχία στέφθηκε η γιορτή για την λήξη της φετινής σεζόν της ακαδημίας του ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ την Παρασκευή 14 Ιουνίου. Οι μικροί μας αθλητές έπαιξαν, διασκέδασαν και έφαγαν μαζί με τους προπονητές τους και τους γονείς τους! Ο Πρόεδρος κ. Αλέξανδρος Παπαϊωαννίδης και το Δ.Σ. του ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ θα ήθελε να ευχαριστήσει όλους τους συντελεστές αυτής της επιτυχημένης χρονιάς και να ευχηθεί σε όλους ΚΑΛΌ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

Read More >>

ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 19-20/1/2019

*ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ- ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1: ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΑ: 16:45 & ΗΜΕΡΑ: 19/1/2019 / ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL( AMAΣΙΟΥ 9, ΑΘΗΝΑ, 11143) *ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ- ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2: ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL( AMAΣΙΟΥ 9, ΑΘΗΝΑ, 11143) *ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ- ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3: ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΑ: 13:00 & ΗΜΕΡΑ: 20/1/2019 / ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL( AMAΣΙΟΥ 9, ΑΘΗΝΑ, 11143) *MINI 2 : ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.   Παρακαλούμε κάντε κλικ στον αγώνα που σας ενδιαφέρει για…

Read More >>

ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 12-13/1/2019

*ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2- ΔΟΥΡΕΙΟΣ // 12.1.2019-17:00 // ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΙΝΙ CLUB- SOCCERLINK *ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3- ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ // 13.1.2019-13:00 // ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-SOCCERLINK *ΜΙΝΙ 1- Π.Ο ΨΥΧΙΚΟΥ //12.1.2019-18:00 // ΠΑΤΗΣΙΑ MINI CLUB- SOCCERLINK Παρακαλούμε κάντε κλικ στον αγώνα που σας ενδιαφέρει για να δείτε λεπτομέρειες.

Read More >>